Młoda mamo zadbaj o swoją atrakcyjność

Młoda mamo zadbaj o swoją atrakcyjność

Lato to jedyny taki okres, kiedy po ciężkich znojach jesienno-zimowej aury możemy ładować akumulatory rozkoszującymi ciała promieniami słonecznymi.

Zmęczone ciążą, wyczerpane porodem i nieustanną opieką nad maluchem zastanawiamy się, czy „inne mamy mają tak samo…”. Czy zatem, można być seksowną młodą mamą, kiedy w ciągu dnia jesteśmy ciągle zaabsorbowane opieką nad maluchem? Choć potrzeby tej małej istotki, przez dziewięć miesięcy noszonej w brzuchu są ważne, to potrzeby jej matki nie mogą schodzić na dalszy plan. Trudno móc poczuć się seksowną i atrakcyjną, kiedy swoje małe szczęścia będziemy spychać na dalszy plan. Dlatego nie można dopuścić do sytuacji, aby całe życie kręciło się koło malucha. Jeśli zatem pragnęłaś uczyć się języka obcego, a czytanie książek ulubionego autora sprawiało niebywałą przyjemność – nie rezygnujmy z tego!

W realizacji tych zamierzeń powinien wesprzeć partner i najbliższa rodzina

Wtenczas życie u boku spełnionej, zadowolonej, a nie ciągle sfrustrowanej młodej mamy będzie o wiele prostsze! I to nie tylko od wielkiego święta! Dobre cięcie wystarczy, aby włosy łatwiej się układały, dzięki czemu codzienny czas związany na ich stylizację ograniczymy do niezbędnego minimum. Podobna zasada dotyczy makijażu. Idealne kreski eyelinerem i kilkustopniowe cieniowanie powiek lepiej zostawmy na większe wyjścia, gdyż na co dzień lepiej sprawdzi się delikatny, uniwersalny makijaż. Podkład wyrównujący koloryt i niedoskonałości cery, uzupełniony o subtelnie podkręcone i pogrubione rzęsy i usta pociągnięte błyszczykiem – doda codziennej stylizacji niebywałego uroku. Podobnie zresztą jak umiejętnie pomalowane paznokcie.

Nie od dziś wiadomo, że dłonie są wizytówką pań

Jednak, co zrobić w sytuacji, kiedy na regularne malowanie płytki najzwyczajniej nie mamy czasu? Rozwiązania są dwa. Pierwsze z nich obejmuje zakup jakościowych lakierów, które nie ulegają szybkiemu ścieraniu się i odpryskiwaniu. Drugie rozważa wyjścia do kosmetyczki. Manicure hybrydowy, tak modny w ostatnich latach, to rozwiązanie praktyczne i popularne wśród zabieganych pań. Utrzymuje kolor przez długi czas, eliminując konieczność częstego malowania, ciesząc oczy świeżo upieczonej mamy efektownym wyglądem!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *