O nowoczesnych samoopalaczach

O nowoczesnych samoopalaczach

Dzięki samoopalaczom możemy zapewnić sobie piękny wygląd bez konieczności długiego wystawiania się na słońce. Dzięki jakim zabiegom i kosmetykom możemy mieć piękną opaleniznę?


Kremy brązujące nowej generacji

Nowoczesne kremy brązujące mają aksamitną konsystencję, ryzyko pojawienia się zacieków i smug jest więc minimalne. Lśniącą poświatę zapewnimy sobie sięgając pod samoopalające żele do ciała i twarzy. Mają one lekką konsystencję, co ułatwia ich aplikację. Większość nowoczesnych samoopalaczy pozbawiona jest charakterystycznego zapachu. Efekt ten udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu maskujących technologii lub poprzez zastosowanie naturalnych składników, które mają właściwości brązujące. W zależności od tego, jak mocno chcemy być opalone, kosmetyk zmywamy po godzinie, dwóch lub trzech.

Samoopalające chusteczki

Korzysta się z nich szybciej niż z tradycyjnych samoopalaczy. Nasączoną brązem chusteczką wystarczy przetrze dekolt, szyję i skórę twarzy. Chusteczek samoopalających można używać także do nóg. Efekt widoczny jest po upływie sześćdziesięciu minut. Aby efekt był bardziej trwały, zabieg powtarzamy co dwa dni.

Rozświetlające fluidy

Nie są klasycznym samoopalaczem, ale tak zwanym body make-up. Można je wybrać, kiedy chcemy poprawić wygląd nóg. Rozświetlający fluid maskuje żyłki i pajączki, nie ma charakterystycznego chemicznego zapachu. Znika po umyciu nóg.

Spreje i mgiełki brązujące

Przeznaczone są do twarzy i ciała. Efekt opalenizny pojawia się po sześćdziesięciu minutach. Efekt utrzymuje się do pięciu dni.

Zabiegi w gabinecie kosmetycznym

W ofercie salonów kosmetycznych znajdują się między innymi:
– natrysk. W trakcie zabiegu twarz i ciało spryskiwane są samoopalającą mgiełkę. Mgiełkę nanosi się specjalnym pistoletem lub w kabinie, która wyrzuca mgiełkę z dysz;
– brązujący masaż. Zabieg polega na masażu w trakcie, którego na skórze rozmasowywany jest samoopalający preparat. Jego odcień kosmetyczka dobiera do karnacji klientki.
– Oba zabiegi kosztują w granicach 100-120 złotych. Zapewniają efekt na około dziesięć dni.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *